• Новак
10pcs/многу Портокал ноќни вклучите две дупки мидвеј switch светилка носителот светилка сијалица еден жито линија онлајн префрлате

10pcs/многу Портокал ноќни вклучите две дупки мидвеј switch светилка носителот светилка сијалица еден жито

DEN 1310.00
DEN 1680.00
-22 %
Во достапна форма

Пристапност


1 0pcs/многу Портокал ноќни вклучите две дупки мидвеј switch светилка носителот
светилки сијалица, единечно зрно линија онлајн префрлате

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
Портокал
Гаранција:
5 години
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
сертификација:
CCC
Карактеристики:
Портокал
Материјал:
Пластични

Избор на клиент