• Новак
Бебе Момчиња Полицијата Костим Облека Сет со Капа на Малиот Т-Маица + Панталони + Шапка Новороденче Капа Cosplay Ropa Bebe Костим За Бебиња

Бебе Момчиња Полицијата Костим Облека Сет со Капа на Малиот Т-Маица + Панталони + Шапка Новороденче Капа Cosplay

DEN 611.00
DEN 1017.60
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Бебе Момчиња Полицијата Костим Облека Сет
Материјал : Памук
Боја : Како Се Покаже
Големина Возраст
6 M 0-6 месеци
12 M 6-12 месеци
18 МИЛИОНИ 12-18 месеци
24 M 18-24 месеци

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Ткаенина Тип:
Worsted
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал Состав:
Памук
Outerwear Тип:
Грб
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Бебе Момчиња
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Pullover
Бренд Име:
А&J ДИЗАЈН
Стил:
Новина
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
бебе костим
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Фестивал:
карневалот, ноќта на вештерките

Избор на клиент