• Новак
34/35 Стакло Затка Дестилација Адаптер Дестилирани Глава 75 Степен Наведнуваат Labware

34/35 Стакло Затка Дестилација Адаптер Дестилирани Глава 75 Степен Наведнуваат Labware

DEN 251.52
Во достапна форма

Пристапност

Производ Објект : 34/35 Стакло Затка Дестилација Адаптер Дестилирани Глава 75 Степен Наведнуваат Labware
Материјал : Стакло Borosilicate
Затка : 34/35
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Главните карактеристики

Бренд Име:
BINFUL,BINFUL
Класификација:
Колба

Избор на клиент