• Новак
DIY Креативни Ѕвезда Ноќни Волци Ѕид Налепница Тремот Спалната соба Ноќни Дневна Соба Троседот Врата во ЖИВО Позадина Дома Декорација Ѕид Налепница

DIY Креативни Ѕвезда Ноќни Волци Ѕид Налепница Тремот Спалната соба Ноќни Дневна Соба Троседот Врата во ЖИВО

DEN 207.00
DEN 235.20
-12 %
Во достапна форма

Пристапност

Данок & Увозни Давачки цената на производот не содржи никакви даноци.9
wy-приклучок-крај modname=ckeditor
Отстранлив Не-Токсични за Заштита на Животната средина Водоотпорен,се однесува на било чисто, прашина ѕид, стакло, или било каква мазна површина. но, ве молам, разберете боја уште можеби малку поинаква според илустрација и на екранот ефект. Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Кора на налепници од лист, еден по еден, а Некои од поголемите шема паста може да имаат малку меур се појавува, тогаш може да се процени со стружење картичка за да ја отстраните меур, нема да влијае на севкупниот ефект; Ако ја ставите на погрешно место, можете да користите мал нож ќе биде еден агол од ѕид нежно подигнете го исклучите солза, ре-паста може да биде, на производ под нормални околности може да се користи, додека не растргнат; Ако резултатот е задоволителен за вас, се држи цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор; DIY серија ќе може да игра неограничена креативност, слободен комбинација на моделирање и locat answer : ___________________________ Note : Ние се обидуваме се потрудиме да покаже вистинскиот производ.

Главните карактеристики

Големина:
50x70cm
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,Мебел Налепници,За Ѕид
Бренд Име:
Lylo Rano
Спецификација:
Single-piece Package
Стил:
Креативните
Број На Модел На:
7145
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Животните
Производ Големина:
50x70cm
Заврши Големина:
околу 80*108cm
Тежина:
Approx 110g
квалитет:
Отстранлив Не-Токсични За Заштита На Животната Средина Водоотпорен
Само Лепило:
Yes
Дома декорација:
дневна соба playroom студија соба бебе соба и сл
Тип На Производ:
ѕидот налепница
боја:
шарени
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
Материјал:
Еколошко ПВЦ

Избор на клиент