• Новак
Хром Заден Прозорец Wiper покрие скратува за Мерцедес-Бенц X204 GLK GLK300 GLK350

Хром Заден Прозорец Wiper покрие скратува за Мерцедес-Бенц X204 GLK GLK300 GLK350

DEN 1680.00
Во достапна форма

Пристапност


За Мерцедес-Бенц X204 GLK GLK300 GLK350 10-12
100% Сосема нов
Направени од високо квалитетна ABS пластика, со Chromed
Лесен и Брз за инсталација, Автомобилската селотејп е во прилог.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Избор на клиент