• Новак
НОВИ Накит Лопата За Монистра Бисери Gemstones Лажичка Алатки Со Плоча се Справи со

НОВИ Накит Лопата За Монистра Бисери Gemstones Лажичка Алатки Со Плоча се Справи со

DEN 57.00
DEN 71.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Накит Лопата За Дијамантски Монистра Бисери Gemstones Лажичка Алатки Со Плоча се Справи Карактеристики : Висок квалитет на материјалите. Мини големина и преносни. Одлично за лесно scooping до метални честички,скапоцени камења и дијаманти. Корисна за да се стави монистра во мали торби. 1 парче на накит лопата само,други додатоци демо на сликата не се вклучени! Спецификација : Материјал : Метал Боја : Како на сликите покажуваат Димензии : 4.8x6x1.7cm/1.89x2.36x0.67" Тежина : 15g Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Накит Лопата

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Број На Модел На:
Накит Лопата
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Тежина:
15g
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Накит Лопата
Бренд Име:
JAVRICK
Објектот Должина:
4.8cm
Објектот Ширина:
6inch
Објектот Висина:
1.7inch

Избор на клиент