• Новак
FullLove Лен Беж Шарени Drawstring Складирање Корпата за Валкани Алишта Играчки, Книги, Козметика Организатор Дома Чување Организација

FullLove Лен Беж Шарени Drawstring Складирање Корпата за Валкани Алишта Играчки, Книги, Козметика Организатор

DEN 416.00
DEN 815.52
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

)
Складирање Кошница : S : 37*26*20cm
Drawstring Складирање Кошница : М : 37*26*40cm, L : 47*33*27cm, XL : 56*37*30cm
Тежина (прибл.
Земја на Превозот Метод Дојде Време Цена Русија Федерација, Украина, Израел e-Пакет 10-20 работни дена Бесплатен Превозот сад e-Пакет(Помалку од $50) 7-13 работни дена Бесплатен Превозот UPS-от (Повеќе од $50) 3-4 работни дена Бразил e-Пакет 15-30 работни дена Бесплатен Превозот Велика Британија, Канада, Австралија, Италија e-Пакет 7-15 работни дена Бесплатен Превозот Шпанија Aliexpress превозот 14-18 работни дена Бесплатен Превозот Франција Aliexpress превозот 12-16 работни дена Бесплатен Превозот Холандија Aliexpress превозот 12-14 работни дена Бесплатен Превозот Чиле Aliexpress превозот 31-42 работни дена Бесплатен Превозот Белгија Aliexpress превозот 13-17 работни дена Бесплатен Превозот.
Идеален за чување на вашите дребулии, играчки, козметика, бонбони, чорапи, накит, книги, облека,итн.) : 200g-350g
Пакет : 1 PC x Складирање Кошница
Топло Совети : Само Бр 01 е чување кошница,другите се drawstring складирање кошница.
Full Love Лен Беж Шарени Drawstring Складирање Корпата за Валкани Алишта Играчки, Книги, Козметика Организатор Дома Чување Организација
Карактеристики :
Еко-пријателски памук, лен складирање кошница, цврсти и издржливи.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ROSEHOME
Материјал:
Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање,Порибено
Број На Модел На:
2018020904
Тип:
Складирање Кошеви
Ткаенина Тип:
Лен Памук
Употреба:
канцелариски материјал,играчки,облека,кеси,книги,долна облека,козметички,дребулии,накит
Тип На Објект:
складирање кошница
Облека Организатор:
Лен Памук
Играчки За Складирање Кошница:
ленти
перење кошница:
Беж
складирање кошница:
S
drawstring складирање кошница:
М
користат за:
канцелариски материјал,играчки,облека,кеси,книги,долна облека,козметички,дребулии,накит
козметички организатор:
книги сад
гардероба организатор:
дребулии организатор случај
Дома Чување & Организација:
Организаторот

Избор на клиент