• Новак
бесплатен превозот 17*5.7*4mm сребро цвет форма кристал врска монистра со 4 дупки затворач 100pcs/многу R305

бесплатен превозот 17*5.7*4mm сребро цвет форма кристал врска монистра со 4 дупки затворач 100pcs/многу R305

DEN 368.16
Во достапна форма

Пристапност

Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете порака за нас, ви благодариме! : ) Ти се исто така добредојдени да контактирате со нас за подобра цена додека голем дел треба~ ве Молиме изберете бесплатен превозот услуга кога се купи повеќе од 100и парцела ќе биде испратите Изразат како што е кажано, Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако нема потреба, ве молиме оставете порака за нас, ви благодариме! : ) Ако треба голема количина, ве молиме контактирајте со нас за подобра цена!!~
Безбедно Пакување :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL, Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "Кина пост Воздух Пошта" "ЕМС" "DHL" "FEDEX" , Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија,ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
see details
Бренд Име:
Azapias
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
R305
Објектот Форма:
Цвет
Потекло:
Кина
Боја:
Сребро.

Избор на клиент