• Новак
2018 Висок Квалитет на Модата 5 Пара/многу Бренд ПЈЕР ПОЛО Casua Памучни Чорапи Бизнис Везови машки Чорапи Производителот трговија на Големо

2018 Висок Квалитет на Модата 5 Пара/многу Бренд ПЈЕР ПОЛО Casua Памучни Чорапи Бизнис Везови машки Чорапи

DEN 432.00
DEN 616.32
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 1-5 дена да пристигнат.

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Висок:
Членови на екипажот
Бренд Име:
DAYBREAK ОКЕАНОТ
Материјал:
Памук,Spandex,Микрофибер
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
A11

Избор на клиент