• Новак
Помала големина HDMI Аудио EDP Lcd контролер одбор за полнење за lcd панел 1920X1080 N125HCE-GN1 N133HSE-EA1 N133HSE-EB3 N140HGE-EA1

Помала големина HDMI Аудио EDP Lcd контролер одбор за полнење за lcd панел 1920X1080 N125HCE-GN1 N133HSE-EA1

DEN 1343.52
Во достапна форма

Пристапност


Сепак, Ако најде било каков проблем, откако доби на стоки на , ве Молиме слободно контактирајте со нашите saleman . Обично води време треба да биде во рок од три дена ако вашата нарачка не е посебен .2
LP156 WF4-SPB1
N116 HSE-EJ1
N125 HCE-GN1
N156 HGE-EA1
Опис На Производот
1.
Ние ќе им даде на сите клиент најдобра цена и услуга !!!
Ви благодариме за вашата поддршка и надевајќи се дека ќе уживате во вашата шопинг во нашата продавница !
Ако имате било какви прашања ,молам контактирајте ме,мојот skype е elice. За Пакување
2 .3
N140 HGE-EA1
N116 HSE-EBC
B116 HAN03.0
VVX11 F009 G00
N133 HSE-EB3
N173 HCE-E31
N116 HSE-EA1
B116 HAN03. PCB ДИМЕНЗИИ
78mm(L)*54mm(W)
4. За превозот
Ние ќе испрати стоката, како е можно поскоро .Корисничко Упатство
. Ние прифаќаме враќа за замена или рефундирање во рок од 5 дена по приемот на item(s).
Ние ќе бидеме подготвени да се справи со вашиот проблем во прв пат . ОПШТ ОПИС
2. Ние не ги обесштетува се врати превозот надомест. За квалитетот
Сите наши производ ќе биде тестирање пред превозот . Така ќе може да се увери во квалитетот на нашите производи . Пакет се вклучени :
1 x LCD контролер одбор
1 x 30 Иглички EDP Кабел
1 x 6 Копче на OSD одбор со кабел
5.

Главните карактеристики

Бренд Име:
dower мене
Број На Модел На:
RTD2556-caison49
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри
Контролор одбор број:
RTD2556-помали
Поддршка lcd модел:
N133HSE-EA1
Поддршка Резолуција :
1920x1080

Избор на клиент

Freeshipping TLE42994E 42994E TLE42994
  • Новак

Freeshipping TLE42994E 42994E TLE42994

DEN 724.00 762.24

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Freeshipping EM1-2U1S
  • Новак

Freeshipping EM1-2U1S

DEN 724.00 762.24

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ