• Новак
Директна продажба на фабрики кинески/азија/Европски стил целото дрво Натпревар од Ориз/Тестенини/Суши/Храна/Шеќер/Супа дрво сад 11.5*7cm

Директна продажба на фабрики кинески/азија/Европски стил целото дрво Натпревар од Ориз/Тестенини/Суши/Храна/Шеќер/Супа

DEN 215.00
DEN 258.72
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
D11.5 H7cm
Dinnerware Тип:
Чинии
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
X
Капацитет:
Функција:
Еко-Пријателски
Количина:
1
Техника:
Handpainted
Материјал:
Дрво

Избор на клиент