• Новак
5pcs/set Изведување Симулација Кога Живина Симулација Вештачки Faux Лажни Пластични Јајца За Кокошка, Патка Гуски Изведат Одгледување

5pcs/set Изведување Симулација Кога Живина Симулација Вештачки Faux Лажни Пластични Јајца За Кокошка, Патка

DEN 44.00
DEN 64.32
-32 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
Боја : Портокал/Блу/Бела
Купување информации : Различна боја, различна големина.
Карактеристики :
Им помогне на поттикне hens несат јајца во гнездо кутија или спојки, може да им помогне на плодна полагање јајца.
Материјалот е на животната средина-пријателски,а не штети да се poultries или луѓето.
Освен тоа,може да се користи како Велигденски јајца, или уметноста наставни помагала.
Материјал : пластика
Големина : Hight x Дијаметар
Портокал/Јајце 5 x 3 cm / 1.97 х 1.18 инчен
Сино/Патка Јајце 5.5 x 3.5 cm / 2.16 x 1.38 инчен
Бела/Goose Јајце 7.5 x 5 cm / 2.95 x 1.97 инчен
Количина : 5 Компјутери
Напомена :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
5 Pc x Лажни Јајце (Не мало пакување)
'

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Лажни Јајце
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Eggbeater Врска Метод:
Рака
Тип:
Јајце Алатки
Јајце Алатки Тип:
јајце мувла
Функција:
отворот одгледување
Материјал:
Пластични

Избор на клиент