• Новак
CHMILE CHAU Сјајот Секси Жени Партија Пумпи Ѕиркаат Пети Stiletto Железо Високи Потпетици Slingback Дами Чевли Zapatos Mujer Tacon 3845-g5

CHMILE CHAU Сјајот Секси Жени Партија Пумпи Ѕиркаат Пети Stiletto Железо Високи Потпетици Slingback Дами Чевли

DEN 1750.00
DEN 2187.84
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Бренд Име:
CHMILE CHAU
Insole Материјал:
PU
Број На Модел На:
3845-g5
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Лизга-На
Пумпа Тип:
Slingbacks
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Повод:
Свадба
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Плитки
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Стил:
Секси
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
12.4 cm
боја:
Црното Злато Ноар Гора Preto Шварц Zwart Или Дорадо Златна Dourado
Големина:
US 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 Plus Size
Пол:
Жените Дами Femmes Mujer Femininos Feminina Mulher Vrouw Dames Frauen
Горниот Тип:
glitter
Стил:
Моден Секси Зрела Домот Гламур Шик Популарната
Повод:
Свадба Булчински Партија novia bruids Mariage Матурска Вечер Топката Датира Триагол
Акцент:
Ѕиркаат Пети Slingback Плитки
Име на производ:
Жените Пумпи Чевли За Дами Тенка Супер Високи Потпетици

Избор на клиент