• Новак
2018 Мода Лето Tee Маица, Фустан Печатени Графити Жените Фустани Хип Хоп Танц Облечи Streetwear

2018 Мода Лето Tee Маица, Фустан Печатени Графити Жените Фустани Хип Хоп Танц Облечи Streetwear

DEN 761.00
DEN 1087.68
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


ЖИВЕАТ ПОКАЖЕ НОВИ ЖЕНИТЕ Т МАИЦА, ФУСТАН , со ВРВЕН КВАЛИТЕТ ПАМУЧНИ БЛУЗИ ЛЕТО КРАТКО SLEEVE ОБЛЕЧИ оваа облека, тоа е само еден големина Плус Големина има иста големина, всушност, тоа не е важно можете да изберете на која големина . Опис : жените т маица, фустан MOQ : 1 buc Пакување : 1 buc Спакувани Во 1 Торба ГОЛЕМИНА : shouder 61cm, градите 116cm,фустан должина 107cm, ракав 22cm

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Деколте:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Стил:
Streetwear
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Силуета:
Директно
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
syue месечината
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
303210

Избор на клиент