• Новак
Топла Продажба 2018 Нова Мода Висок Квалитет Бренд Екипажот Вратот Јас Само Да Се Нурне Во Деновите Завршува Во Мрежата На Т-Маица Нуркање Смешно Подарок Маичка

Топла Продажба 2018 Нова Мода Висок Квалитет Бренд Екипажот Вратот Јас Само Да Се Нурне Во Деновите Завршува

DEN 609.00
DEN 609.12
-0 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик

Избор на клиент