• Новак
2 парчиња Хром Пред Магла Светлина светилка покрие Bezels скратува За Ford Focus 2012 2013

2 парчиња Хром Пред Магла Светлина светилка покрие Bezels скратува За Ford Focus 2012 2013

DEN 1152.00
Во достапна форма

Пристапност

Хром Пред Магла Светлина светилка покритие За Ford Focus 2012 2013
Ние нудиме Различни Видови на Форд Фокус Автомобил Додаток и Делови . Контактирајте со нас во секое време ако сте заинтересирани во нашите производи !
Цел совети : Кога купувате, pls бидете сигурни дека, вашиот фокус Пред видите како што ние емисии на под фотографијата. Или на друго место, тоа не може да се вклопат.
100% Сосема нов ;
Пакет indlcued : 2 компјутери
Направени со ABS chromed.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Избор на клиент