• Новак
1 Албум Страници 3 Џебови Пари Бил Забелешка Валута Носителот ПВЦ Колекција 180x80mm-P101

1 Албум Страници 3 Џебови Пари Бил Забелешка Валута Носителот ПВЦ Колекција 180x80mm-P101

DEN 40.00
DEN 54.72
-27 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Овој оглас е за ДЕСЕТ страници на хартија пари Носители Страница дупка на лево : 3 дупки Забелешка : пари албум не опфаќаат хартија на пари. Материјал : ПВЦ Големина : 180 mm x 80 mm Бои : Транспарентни, како слики прикажани Количина : 1 Лист Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Албум Страници (без мало пакет)

Главните карактеристики

Фото Складирање Количина:
Задолжителен:
Жица Обврзувачки
Број На Модел На:
2S0245
Стил:
Лабава-лист Фото Албум
Маска Материјал:
ПВЦ
Тип:
Interleaf Тип
Употреба:
валута носителот

Избор на клиент