• Новак
18 Природни 20mm Црвениот Круг Школка Бисер Ѓердани

18 Природни 20mm Црвениот Круг Школка Бисер Ѓердани

DEN 3417.00
DEN 4271.04
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Висок квалитет, но по конкурентни цени.НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Предности :
1. Ве молиме дај ми 5 Feedback,Ако добиете предмети се чувствува незадоволни или скршени. Различни дизајни се достапни. Примерок наредби & судење наредби се прифатени.Обично ние употреба пластични хартиени кеси.
Услуга
Ако ви се примени предмети се задоволни. ОЕМ & ODM се прифатени.Комуницираат прв, а потоа го оценува , ние се реши во време .Ние, исто така може да се направи на пакување како на вашите барања. ве молиме e-mail за да ми каже .
Бидејќи на посебност на онлајн шопинг, тоа не е во можност да се види дека материјалот објект предизвикува многу непријатности, бара купувачи да имаат какво било сомневање за да комуницира со нас, прво пред оценување, ние ќе се реши поминува за вас во време ако имате било какви дополнителни проблеми, да ви даде среќен шопинг расположение. Брза испорака време, за време на испорака. Стоката се обезбедени директно од фабриката. Ве молиме не го прават негативни или неутрални повратни информации за мене.
??????Уште еднаш, ви благодарам и се надевам дека ќе уживаат во шопинг со нас!Голем ден!?????.Сите бисер jewelries ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
mm
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
mm
Материјал:
Корални
Пол:
Жените
Синџир Тип:
влакно
Функција:
Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
JINHONGBO
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes

Избор на клиент