• Новак
Repellents 3 во 1 Анти Лае Запре Кората Милениче Обука Куче Обука Уред Repeller Контрола на LED Ултразвучно Анти Кората Лае

Repellents 3 во 1 Анти Лае Запре Кората Милениче Обука Куче Обука Уред Repeller Контрола на LED Ултразвучно

DEN 173.00
DEN 214.08
-19 %
Во достапна форма

Пристапност

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.6 cm Нето тежина : 97g Пакет wieght : 107g Пакет содржина : 1 x Ултразвучно Куче Миленичиња Одбиваше Обука Уред Тренер 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Тоа може да го активирате визуелни и додаток на активирање на кучиња, мачки и други животни, но таму нема да има ефекти врз луѓето. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Па запре двоумејќи се и направете вашето домашно милениче ги почитуваат денес! Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Жолта, Црна Фреквенција : 25 KHz Звучен Притисок : 130d B Max струја : 130 м-р Powered By : 9 V батерија(не се вклучени) Големина : 13 x 4 x 2.
Карактеристики : Ултра-sonic Куче Миленичиња Одбиваше Протера Обука Уред Тренер со LED Светло Описи : Што можете да направите кога вашето домашно милениче куче започнува лае нон-стоп? Со ултразвучно куче тренер, можете да ги обучуваат вашето домашно милениче да се биде послушен, коригира misbehavior и да престане да лае.

Главните карактеристики

Тип:
Кучиња
Бренд Име:
TAILUP
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
ултразвучно миленичиња куче repeller
Тип На Објект:
Repellents
Тип:
Кучиња
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.08kg (0.18lb.)
Пакет Големина:
20cm x 18cm x 10cm (7.87in x 7.09in x 3.94in)

Избор на клиент

Шок Куче кората јака
  • Новак

Шок Куче кората јака

DEN 1008.00

10 секунди подоцна , анти кората јака ќевраќање во режим на спиење Акоанти кората јака е активирана за по