• Новак
Среќен Роденден Корист Торба 8x10cm 9x12cm 10x15cm 12x17cm пакување од 50 Свила Дамка Подарок Пакување Торбичка

Среќен Роденден Корист Торба 8x10cm 9x12cm 10x15cm 12x17cm пакување од 50 Свила Дамка Подарок Пакување Торбичка

DEN 720.00
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
Повеќе За Производот
САД $ 22.5 / Цена
15 усд / Цена
САД $ 18.95 / Цена
САД $ 19.5 / Цена
САД $ 33 / Цена
САД $ 22.5 / Цена
САД $ 19.95 / Цена
САД $ 18.5 / Цена
САД $ 29 / Цена
15 усд / Цена
САД $ 13 / Цена
САД $ 13 / Цена

Главните карактеристики

Подарок Торба Големина:
9x12cm, 8x10cm, 11x14cm
Бренд Име:
NALIA Е ПОШТА
is_customized:
Yes
Материјал:
Платно
Број на Компјутери:
50pcs
Број На Модел На:
Сите големина
Шема:
Мустаќи,Chevron,Ниту,Цртан филм животно,Момче & Девојка,Животинска,на Цртан филм Автомобили,Цртан Слика,Лицето,Невестата & Groom,Crown,Number,Architecture,Lattice,Letter,Clothing,Food,Striped,Flower,Butterfly,Heart,Star,Plant,Angel,Zebra,полна Боја,Точка,Љубовници,Дрвја
Повод:
Роденден Партија,Партија
Повод:
10 g

Избор на клиент