• Новак
Спортски Кристијано Роналдо Слика На Платно Соба Декорација,DIY полн Плоштад Дијамант Вез,Дијамант Сликарство,Дијамант Мозаик

Спортски Кристијано Роналдо Слика На Платно Соба Декорација,DIY полн Плоштад Дијамант Вез,Дијамант Сликарство,Дијамант

DEN 190.00
DEN 316.80
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.

Главните карактеристики

Големина:
20x25cm Square, 25x30cm Square, 30x40cm Square, 35x45cm Square, 40x50cm Square, 45x60cm Square, 50x60cm Square, 50x65cm Square, 55x70cm Square, 60x80cm Square, 70x90cm Square, 20x25cm Round, 25x30cm Round, 30x40cm Round, 35x45cm Round, 40x50cm Round, 45x60cm Round, 50x60cm Round, 50x65cm Round, 55x70cm Round, 60x80cm Round, 70x90cm Round
Употреба:
Слики
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Портрет
Дијамант форма:
Круг
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација Шаблон Тип
Алатки тип:
Pick-Up Алатки Вид
Дијамант сликарство Поставите Тип:
diy дијамант сликарство
кристал Детали :
Целосна Дијамант со слика колекции внатрешни детали смола честички
Колекции Везови Метод:
Целосна Везови Тип
дијамант сликарство Завршување:
Треба рачно изработени Материјал од Дијамант

Избор на клиент