• Новак
Јасно ПММА Бизнис Картичка Носителот на Екранот Стојат Биро Десктоп Countertop Бизнис Картичка Носителот Биро Полица Кутија

Јасно ПММА Бизнис Картичка Носителот на Екранот Стојат Биро Десктоп Countertop Бизнис Картичка Носителот Биро

DEN 43.00
DEN 52.32
-18 %
Во достапна форма

Пристапност

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Ова Акрилик е корисна Литература Екранот систем, направени посебно за да ја зголемите вашата видливост во рамките на вашиот зафатен канцеларија локација и враќање на вашата инвестиција. Литература се Прикажат Носителите на посебно дизајниран за Бизнис Картички Спецификација : Боја : Јасно Материјал : Акрил. Големина : 10.5 x 4.5 x 4cm/4.13" x 1.77" x 1.57" Количина : 1 PC Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува( без мало пакет) : 1 PC x Бизнис Картичка Носителот

Главните карактеристики

Материјал:
Пластични
Стил:
кариера
Маска Материјал:
Мека пластика
дизајн:
Чудни
Стил:
Хоризонталната
Број На Модел На:
Други
Тип:
Карта Сопствениците & Забелешка Носители

Избор на клиент