• Новак
Хром светлата се префрлите рамка покритие За Мицубиши ASX/Outlander Sport 2010-15

Хром светлата се префрлите рамка покритие За Мицубиши ASX/Outlander Sport 2010-15

DEN 768.00
Во достапна форма

Пристапност


Одговара за Мицубиши Мицубиши ASX/Outlande Спорт 2010 2011 2012 2013 2014 2015
тоа е само одговара за левата рака се вози автомобили
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : ABS Пластика
боја слик покажува
Пакетот вклучува : 1 PCS

Главните карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Гаранција:
Yes
Земја/Регион на Производство:
Непознат

Избор на клиент