• Новак
Гроздобер Жените Сребро Злато Црна боја Прстени за Жените Накит Розова Камења Прстен Bijouterie Anel Masculino Aneis Женски Size 8

Гроздобер Жените Сребро Злато Црна боја Прстени за Жените Накит Розова Камења Прстен Bijouterie Anel Masculino

DEN 29.00
DEN 48.96
-41 %
Во достапна форма

Пристапност


Бренд Име : Tian Bo
Количина : 1 Pcs
Кристал : ААА Австриската Кубни Циркони
Боја : Црно злато сребрена Боја
Прстен Големина : ве Молиме проверете на сликата подолу
Еколошки Стандард : Олово & никел слободни
Облечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / Предложи
Подарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски
100% ГИ ЗАДОВОЛИ : 100% ВРВНА УСЛУГА

Главните карактеристики

Прстен Големина:
8
Метална боја:
златна боја, Сребрена боја, црна боја
Бренд Име:
tianbo
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Пинк камен Size 8
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
6-12mm
Функција:
Додадете прекрасна смисла за рака
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок
Накит За Подарок:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,
Метали Тип:
Црното злато сребрена боја
камен боја:
Пинк
Еколошки Стандарди:
Никел & Доведе Слободни, Алергија Слободни
Предност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
sapphire прстени:
прстени за жени
господарот на прстените:
евтини свадба прстен
Моден Накит, Прстени:
австрискиот кристал прстени

Избор на клиент