• Новак
Jocoo Jolee Секси Шупливи од Т-маица за Жените О-Вратот Дизајн Жени Секси&Клуб Wearings Солидна Боја Основните Жените Блузи 2018 Лето

Jocoo Jolee Секси Шупливи од Т-маица за Жените О-Вратот Дизајн Жени Секси&Клуб Wearings Солидна Боја Основните

DEN 550.00
DEN 610.56
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Азија Големина S M L XL НАС/CA Големина 2/4 6/8 10/12 14/16 велика БРИТАНИЈА Големина 6/8 10/12 14/16 18/20 ЕУ големина 32/34 36/38 40/42 42/44 CM Инчен CM Инчен CM Инчен CM Инчен Биста 90 35.43 94 37.01 98 38.58 102 40.16 Должина 65 25.59 66 25.98 67 26.38 68 26.77

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Jocoo Jolee
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Стил:
Секси & Клуб
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
T051
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Шупливи Надвор
Облека Должина:
Редовни

Избор на клиент