• Новак
Нови Жени на модата Убави 18KGP пломба зелена хривнија обетки pendant ѓердан Поставите D2S659

Нови Жени на модата Убави 18KGP пломба зелена хривнија обетки pendant ѓердан Поставите D2S659

DEN 918.00
DEN 1669.44
-45 %
Во достапна форма

Пристапност

Обично ние употреба пластични хартиени кеси. ОЕМ & ODM се прифатени.Комуницираат прв, а потоа го оценува , ние се реши во време .
Бидејќи на посебност на онлајн шопинг, тоа не е во можност да се види дека материјалот објект предизвикува многу непријатности, бара купувачи да имаат какво било сомневање за да комуницира со нас, прво пред оценување, ние ќе се реши поминува за вас во време ако имате било какви дополнителни проблеми, да ви даде среќен шопинг расположение. Примерок наредби & судење наредби се прифатени. Различни дизајни се достапни. Брза испорака време, за време на испорака. ве молиме e-mail за да ми каже . Ве молиме не го прават негативни или неутрални повратни информации за мене. Ве молиме дај ми 5 Feedback,Ако добиете предмети се чувствува незадоволни или скршени.Сите бисер jewelries ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај.
??????Уште еднаш, ви благодарам и се надевам дека ќе уживаат во шопинг со нас!Голем ден!?????
.
Услуга
Ако ви се примени предмети се задоволни.Ние, исто така може да се направи на пакување како на вашите барања. Стоката се обезбедени директно од фабриката. Висок квалитет, но по конкурентни цени.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Материјал:
Камен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Бренд Име:
JINHONGBO
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
MM
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Jade

Избор на клиент