• Новак
BLING BLING МЕЧКА 2018 Најновите Битник Мажите Т-маица Панк Фанки Скејтборд Skater Улица Мода Носат Црни Блузи & Tees

BLING BLING МЕЧКА 2018 Најновите Битник Мажите Т-маица Панк Фанки Скејтборд Skater Улица Мода Носат Црни Блузи

DEN 599.00
DEN 950.40
-37 %
Во достапна форма

Пристапност


Ако сакате да се вратите на вашата предмети, ве молиме да се осигура дека предметите ќе се врати во добра состојба, со оригинално пакување. ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : Сега купуваат 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст. Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина.
Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена.
Во Јужна Америка и Африка, тоа обично се потребни 30-60 работни дена. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена.
Вашето задоволство е она што ние се стремиме.
Време На Испорака :
Во Азија и Северна Америка, тоа обично трае 3-15 работни дена. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро.
Ве молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!
Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Стил:
Повик
Бои:
Црна,Сина,Сива,Темно Сива,Зелена,Виолетова,Црвена,Бела,Жолта,Сина
Карактеристики:
100% Памук, Дише, Не Исчезнат
Број На Модел На:
ZEWA12YBLING BLING МЕЧКА

Избор на клиент