• Новак
BOYSEEN Топла Продажба Мода Мачка Око, очила за сонце Жените Класичен Бренд Дизајнер на Женски Твин-Греди Слој Огледало Рамни Панел Леќа, 1904 г.

BOYSEEN Топла Продажба Мода Мачка Око, очила за сонце Жените Класичен Бренд Дизајнер на Женски Твин-Греди Слој

DEN 205.92
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Анти-Рефлективен,Огледало,Поларизирана,UV400,од Тебе
Пол:
Жените
Леќа Висина:
50mm
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
58mm
Стил:
Мачка Очи
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
BOYSEEN
Број На Модел На:
1904 г.

Избор на клиент