• Новак
Голема гроздобер 925 сребрен природни 30*20 јасно бел опал цвет marcasite pendent Монистра 925 сребрена свадба Жените Подарок

Голема гроздобер 925 сребрен природни 30*20 јасно бел опал цвет marcasite pendent Монистра 925 сребрена свадба

DEN 433.00
DEN 509.28
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ААА+
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Андроид
Материјал:
Камен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
Нови
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Синџир Тип:
Линк Синџир
Тип На Објект:
Ѓердани

Избор на клиент