• Новак
2018 Гроздобер Круг 18mm snap копчето ѓердани жена бохемски ѓердани & приврзоци Бисери на Жените е една насока

2018 Гроздобер Круг 18mm snap копчето ѓердани жена бохемски ѓердани & приврзоци Бисери на Жените е една насока

DEN 67.00
DEN 74.88
-11 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
Одговара 18/20MM прилепува
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
NA043
Функција:
Спиење Tracker,Порака За Потсетување
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
is_customized:
Yes
Бренд Име:
На bloomer
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Чешка
Објектот:
18MM Snap Копчиња Ѓердан
одговараат за:
Жени,Жени, Девојки
Тип:
diy накит
Функција:
snap накит
превозот:
Брза бесплатен превозот

Избор на клиент