• Новак
СРЕЌЕН ПРИЛИЧНО Јапонија Стил Жените Писмо Цртан филм Печатени Т Кошула Џебови Дизајн Краток Ракав Памук Tee Секојдневен Лабава Лето Блузи

СРЕЌЕН ПРИЛИЧНО Јапонија Стил Жените Писмо Цртан филм Печатени Т Кошула Џебови Дизајн Краток Ракав Памук Tee

DEN 648.00
DEN 736.32
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Плаќање *Ние го прифаќаме Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Paypal,Western Union, и др. како метод на плаќање само. И навремена исплата ќе бидат високо ценети. * Ве молиме потврдете ја точноста на твоето полно име, адреса, поштенски код и телефонски број. Превозот * Испорака на Време и Поштенски : Ние брод на објектот од страна на Воздух Mail Парцела default. Во нормална состојба, тоа ќе потрае околу 10-30 работни дена преку Воздух Mail Парцела испорака. За некои земји или руралните средини,може да потрае малку подолго се должи на помалку фреквенцијата на летови и проверка преку царинската управа. *Ако не сте добиле вашата пратка по 30 дена откако ќе го испрати вашиот ред, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви помогнат да проверите испорака на информации и решавање на проблемот за вас. *Ве молиме љубезно ве молиме да забележите дека купувачот треба да биде одговорен за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности.

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
MP23538
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Стил:
Јапонија Стил
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
Прилично Среќен
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Големина:
One size. Free size
боја:
Сина. Бела
Сезоната :
Лето
услуга :
Пад на превозот
Стил :
harajuku стил

Избор на клиент