• Новак
CSJA Природни Црно-Бела Зебра Камен Монистра 8мм Круг Лабава Лежиште за Изработка на Накит DIY рачно изработени Хривнија Ѓердан Занаети F236

CSJA Природни Црно-Бела Зебра Камен Монистра 8мм Круг Лабава Лежиште за Изработка на Накит DIY рачно изработени

DEN 271.00
DEN 510.72
-47 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
48 Часа Брза Испорака
1.Ако сакате да се разменат или да се вратат на предмети, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на производот.Предмети Брод преку Ali Express Стандард Превозот, e Packet(7-18 работни дена пристигнат) или Кина Пост Воздух Mail. ( Никој следење на број : не Може да пратите превозот информации. Ние обично изјавуваат ниска вредност, со цел да се добие помал или слободни сопствени данок. Вашето пребарување поврзани со нашите производи и цената ќе се одговори во рок од 24 часа.
Политика На Враќање
1.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни на превозот услуга.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CSJA Накит
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Тежина:
Approx 45g
Број На Модел На:
F236
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Монистра Суровини:
Природни Црно-Бел Камен Зебра
Име на производ:
8мм Природни Камења Лабава Монистра Црно-Бела Зебра DIY Изработка на Накит
Монистра Дијаметар:
околу 8мм
монистра функција:
Природен Камен + Црно-Бела Зебра Лабава Монистра + Круг
боја:
Црно-Бело
Минимална цел количина:
1 многу
Продажба Точка :
Пад На Превозот , Retail & Трговија На Големо
Монистра Користење:
DIY Накит Handmaking за Нараквици , Ѓердани и Други
монистра пакување:
Opp Вреќа + Меур Заврши
фабрика:
CSJA Сонце Накит

Избор на клиент