• Новак
IIMADFWIW Occident О-вратот Печатени Облекуваат Женски Модни Тенок 7/10 Ракав А-линија Фустани За Жени S M L XL XXL

IIMADFWIW Occident О-вратот Печатени Облекуваат Женски Модни Тенок 7/10 Ракав А-линија Фустани За Жени S M

DEN 937.00
DEN 1672.80
-44 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Експрес од Кина Пост Воздух Mail , ние нудиме бесплатен превозот! Обезбеди следење на број . Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава. Се разбира, можете исто така да изберете и други превозот методи.
Превозот политика на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Гаранција & Одржување на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни , Ние ви нудиме бесплатен замена, во рок од 15 дена. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
IIMADFWIW
Број На Модел На:
3188780#0351055
Сезоната:
Пролет
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Повик
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Lanon
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Патентите
се облекуваат женски:
2018 Пролет нови
vestidos:
за жените
Фустани За Жени:
печатени фустан
Фустани од големи димензии:
За Женски
Големина:
S M L XL XXL
боја:
како на слика

Избор на клиент