• Новак
Шарм Превозникот Барел Тибетански Сребро Закачалка Линкови, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Антички Сребрен, за 7.2 mm во дијаметар, 6.5 mm долга

Шарм Превозникот Барел Тибетански Сребро Закачалка Линкови, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Антички Сребрен,

DEN 1356.00
DEN 1936.80
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.
Барел Тибетански Сребро Закачалка Линкови, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Антички Сребрен
Големина : за 7.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго.
Сакаше за своите, достапност и скапоцени-метал изглед, тибетската стил Закачалки, Кауција Монистра, се ефективни алтернативи, да се скапоцени, метал.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .2 mm во дијаметар, 6.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.

Главните карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
AB644H
Објектот Тежина:
908g
Производ Карактеристики:
барел
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
антички сребрен
Стил:
Тибетската Стил
Заврши:
Кадмиум Слободни & Доведе Слободни
Обликот:
барел
Употреба:
Закачалки
единица:
1000PC
Материјал:
Легура

Избор на клиент