• Новак
ЗА FORD ИЗБЕГА KUGA 2013 НАДВОРЕШНОСТА ОГЛЕДАЛО ХРОМ ПОКРИЕ КАПА НА РЕТРОВИЗОРОТ ТРИМ

ЗА FORD ИЗБЕГА KUGA 2013 НАДВОРЕШНОСТА ОГЛЕДАЛО ХРОМ ПОКРИЕ КАПА НА РЕТРОВИЗОРОТ ТРИМ

DEN 2160.00
Во достапна форма

Пристапност

ЗА 2013 FORD ИЗБЕГА KUGA НАДВОРЕШНОСТА ОГЛЕДАЛО ХРОМ ПОКРИЕ КАПА на ретровизорот УРЕДЕНОСТ на Производот : Не-OE. Екстериер на Тркалата-видете Огледало Хром Маска
Fitment : Ford Избега/Ford Kuga
Модел Година : 2013-ДО САМО
Вклучува : 2 Парче сет во кутија
Ве Молиме Да Се Осигура Соодветност Внимателно Пред Да Ги Купите.
Материјал : Високо Квалитетен Тројно Хром Позлатен ABS Со Лепило Поддршка. Не-Rusty!
Функција : Директно одговара. Лесна инсталација со двојно страна Автомобилската лента во задниот дел од опфаќа за силна и безбедна врска. (Се Држи На Оригиналниот Огледало Опфаќа) 100% Водоотпорни. Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа.Додадете стил на вашето возило.
Квалитет Загарантирана, Еден од најдобрите на пазарот. Трае Со Години.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Производителот Дел Број:
не се применува
UPC:
не се применува

Избор на клиент