• Новак
цртан филм животни бувови жирафа дрво ѕид налепници за детска соба спална соба расадник ѕид decal пвц ѕид уметност оркестарот diy 87*122cm mural

цртан филм животни бувови жирафа дрво ѕид налепници за детска соба спална соба расадник ѕид decal пвц ѕид уметност

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.
експрес : 5-10 дена. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.(емс 10 -20 дена)
3.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.
превозот терминот s
1.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот 's превозот метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .

Главните карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Цртан филм
Број На Модел На:
ZYPA-144-N Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
Доби Производ големина(cm*cm):
60*Околу 90
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
87*122 само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Multicolor Ѕид Оркестарот
Содржина:
животни бувови жирафа дрво
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Само лепак:
Yes

Избор на клиент