• Новак
За Apple iPhone 7 Плус Покрие Случај Луксузни Симпатична Вистинска Кожа Ултра Тенок Тешко Заштитна Телефон Случај за iPhone 7 Задниот Поклопец

За Apple iPhone 7 Плус Покрие Случај Луксузни Симпатична Вистинска Кожа Ултра Тенок Тешко Заштитна Телефон

DEN 1179.00
DEN 1296.00
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако нашиот производ ги исполнува вашите очекувања ве молиме да потрае неколку минути од вашиот презафатен распоред за да ни даде на 5-ѕвезда повратна информација, вашата поддршка ќе биде многу ценета. Треба да имате било какви прашања се однесува на ставката што сте ја купиле ние сме повеќе од среќни да ви даде нашата најдобра поддршка.
За Apple i Phone 7 Плус Покрие Случај Луксузни Симпатична Вистинска Кожа Ултра Тенок Тешко Заштитна Телефон Случај за i Phone 7 Задниот Поклопец
Продажба на Точки>> [Компатибилен Модел] : Совршено се Вклопува за i Phone 7 и i Phone 7 Плус [Материјал] : Направен од Висок Квалитет на Вистински Cowhide [Боја] : Црно | Сино | Red | Кафе [Функција] : Луксузни Вистинска Кожа со Заштитен Оклоп Телефон Случај Покрие [Стил] : Моден Викенд Мобилен Телефон Случај Покрие Торба Школка [Функција] : Шок-Доказ | Отпорно на Гребење | Анти-Пропадна | Нечистотија-Отпорни [Одлична Услуга] : Квалитет Увери | Брза Испорака | Ефикасна Комуникација Производ на Слики >>
Превозот>> (ве Молиме да ги прочитате овие 2 реченици подолу пред да нарачате) Генерално "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" трае околу 60 дена пред пратката пристигнува во својата дестинација и за време на транспорт за испорака на информации не е trackable.

Главните карактеристики

Материјал:
За iPhone 7 Плус, За iPhone 7
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 7
Мало Пакет:
Yes
Големина:
4.7 and 5.5
дизајн:
Обична,Гроздобер,Симпатична,Бизнис,Метален
Бренд Име:
Zinkgelb
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Луксузна Geneuine Кожа Тешко Заштитен Оклоп Задниот Капак На Телефонот Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Функција:
Луксузна Вистинска Кожа Тенок Shockproof Оклоп Телефон Случај Маска
Трговија На Големо & Drop Превозот :
на располагање
боја:
Црно Кафе Црвена Сина
Материјал:
Вистински Cowhide+Собираат Поставата
Олово Време:
Во Рок Од 4 Работни Дена
Пакување:
Кутија
Компатибилен Модел:
за iPhone 7 Луксузни Вистинска Кожа Тврд Оклоп Назад Телефон Случај
Компатибилен Модел 2:
за iPhone 7 Плус Луксузни Вистинска Кожа Shockproof Задниот Поклопец

Избор на клиент