• Новак
CK ДОБИТОК КРАЛОТ Универзална М8&M10*1.25 Моторни CNC Спојки Кабел Жица Прилагодувач Завртка За ЈАМАХА FZ6 N/S FZ6R XJ6 FZ8 FZ-1N FAZER fz1

CK ДОБИТОК КРАЛОТ Универзална М8&M10*1.25 Моторни CNC Спојки Кабел Жица Прилагодувач Завртка За ЈАМАХА FZ6

DEN 236.00
DEN 298.56
-21 %
Во достапна форма

Пристапност

Спојката Кабел Прилагодувач Материјал : Алуминиум Големина : М8*1.25 И M10*1.25 Боја : Црвена, Црна,Сина,Златна, Портокалова,Сребрена,Сива,Зелена Fitment : За Повеќето Мотоцикли, како на Хонда Kawasaki KTM ект.. ве Молиме Проверете ја големината пред вашата нарачка ! Сликата покажува

Главните карактеристики

Бренд Име:
Р QIANKONG
Тип На Објект:
Кочница Чевли Поставува
Име На Модел:
CLA-001
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
1.25inch
Објектот Ширина:
1.1inch
Објектот Висина:
0.3inch
Објектот Тежина:
25g
Објектот Дијаметар:
0.4cm
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Специјални Функции:
Безбедност за заштита декорација
Motobike Направи:
Ducati
Година:
сите години

Избор на клиент