• Новак
Смола влакна Пред Решетката Решетката За 2010-2014 NV200

Смола влакна Пред Решетката Решетката За 2010-2014 NV200

DEN 5741.00
DEN 6042.72
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Смола влакна Пред Решетката Решетката за 2010-2014 NV200
Објектот Fitment :
Одговара за 2010-2014 NV200
Опис :
Состојба : 100% Сосема нови во Кутија
Материјал : Висок квалитет Смола влакна , а Не евтини еден!!
Боја : Мат црна ,Многу убава
Iclude : 1pcs.
Со добар квалитет и се извезува во целиот свет
Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Дербито Скари
Објектот Ширина:
35cm
Бренд Име:
wingchun
NV200-Година:
2010,2012,2011,2013,2014
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Модел Година:
2010-2014
Nissan Модел:
NV200
Специјални Функции:
Смола влакна РЕШЕТКАТА
Име На Модел:
YC002
Објектот Должина:
98cm
Објектот Тежина:
2.5kg
Објектот Висина:
12cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Смола влакна

Избор на клиент