• Новак
SATA Power Кабел 15 Pin 6 Pin PCI EXPRESS PCI-E Sata Графика Конвертор Адаптер Видео Картичка Моќ Кабел Кабелот Февруари 7 Капка Брод

SATA Power Кабел 15 Pin 6 Pin PCI EXPRESS PCI-E Sata Графика Конвертор Адаптер Видео Картичка Моќ Кабел Кабелот

DEN 60.00
DEN 86.40
-31 %
Во достапна форма

Пристапност


SATA Power Кабел 15 Pin 6 Pin PCI EXPRESS PCI-E Sata Графика Конвертор Адаптер Видео Картичка Моќ Кабел за Кабелот
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Должина : Околу 18cm
Кабелот овозможува SATA приклучок за поврзување во 6 pin моќ контактот на еден PCI-E графичка картичка кога вие не веќе имаат еден PCI-E способен за напојување.
Влезови : 1 x SATA Конектори Машки Моќ
Излези : 1 x PCI Express 6-пински Женски Моќ Конектор
Овој производ е лесно да се користи.
Пакет Содржина :
1 x SATA-6pin Моќ Кабел(Без мало пакет)
Можеби Како Што Се :

Главните карактеристики

Должина на кабел:
18cm
Тип:
SATA Кабли
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
SATA-6pin Моќ Кабел
Бренд Име:
mosunx
Type1:
100% сосема нов и висок квалитет
Type2:
Количина
type3:
Должина
type4:
Влезови
type5:
Излези
type6:
SATA-6pin Моќ Кабел

Избор на клиент