• Новак
TC551001 TC551001CF TC551001CF-70L SOP32 10PCS/МНОГУ aliexpress

TC551001 TC551001CF TC551001CF-70L SOP32 10PCS/МНОГУ aliexpress

DEN 533.00
DEN 585.60
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

ограничен ≡≡≡≡≡ ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде понуда. Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. 4 *Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари ! *Ако одлучите да го купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме! 5 *ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. ≡посакуваме среќен шопинг , добредојдовте во следната посета≡.≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,pls остави добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и *Политика на Враќање *Нашите Гаранција *Можете Задоволство е нашите #1 Целта! *100% задоволство гаранција! *Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите *ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
TC551001 TC551001CF TC551001CF-70L SOP32 10PCS/МНОГУ aliexpress
Бренд Име:
D
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Теорија:
esp8266 TSOP IC НОВИ ЧИП
Заштита На Функција:
SSOP TSSOP QFP СОП SOIC
Контакт Оптоварување:
QFN PLCC TQFP BGA НАТОПИ
Напон:
power module communication

Избор на клиент

FQPF20N60 20N60 10pcs/многу
  • Новак

FQPF20N60 20N60 10pcs/многу

DEN 259.20

Оваа понискицена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може

BCM57780A1KMLG 1PCS
  • Новак

BCM57780A1KMLG 1PCS

DEN 50.00 53.28

*ние ќе брод предмети, како е можно поскоро откако ќе се прими плаќањето.ако не можете да најдете стоката