• Новак
1/6 Црна Средината Борба чизми Чевли за 12 инчи Отстранлив Нозе женски Тела

1/6 Црна Средината Борба чизми Чевли за 12 инчи Отстранлив Нозе женски Тела

DEN 535.00
DEN 575.52
-7 %
Во достапна форма

Пристапност

Внимание : Тоа е погоден за Отстранлив Нозе
Големина : 1/6 Пакет : чизми*1 Пар

Главните карактеристики

Број На Модел На:
AS028
Бренд Име:
Се ШЕГУВАМ
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник Делови и Компоненти
Тип На Објект:
Модел
Предупредување:
Тоа е модели
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Додатоци
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Димензии:
1/6
Возраст Опсег:
> 3 години
Големина:
1/6

Избор на клиент