• Новак
MHD Дијамант Везови Музика Партија Полн Круг DIY Дијамант Цртање Пејач Дијамантски Крст Бод Кристал Декорација Везана

MHD Дијамант Везови Музика Партија Полн Круг DIY Дијамант Цртање Пејач Дијамантски Крст Бод Кристал Декорација

DEN 262.00
DEN 493.92
-47 %
Во достапна форма

Пристапност

Доколку образецот и големина не се совпаѓаат нашата продавница вас.
Ви посакувам среќен шопинг, ви посакувам!
DIY дијаманти од Интернет исклучителна сликарство, за пријатели и роднини да се изразат.
забелешка : A : Нашата дијамант слика е без рамка. Фото Цел : Ние може да се направи дијаманти за вас. Пакување : Сите производи се во боја на кутијата 4. Длабоко дупчење област : 100% круг дијаманти. Ве молиме да ми кажете каков вид на дезени и големини ви се допаѓа, а ние ќе се прилагодите за вас, и да ви даде разумна цена, се добредојдени!
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезди. број на секој дијамант ќе бидат испратени повеќе од потребни 20-30%. Ако поради некоја причина не сте задоволни, ве Молиме да не остави негативни повратни информации директно, само контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни. Од интернет Сакаат, споделување на, се соберат . опис : Име на Производ : MHD DIY дијамант слика 1. Апликации : Дом, канцеларија, хотел, уникатен подарок 2.
Изберете ја вашата омилена дијамант форма 1. Алатки : Точка вежба рачка, тврда пластика, пинцети, точка дупчење плоча.

Главните карактеристики

Големина:
round-20x25cm, round-30x40cm, round-35x45cm, round-40x50cm, round-50x60cm, round-55x70cm, square-20x25cm, square-30x40cm, square-35x45cm, square-40x50cm, square-50x60cm, square-55x70cm
Бренд Име:
mhd
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Круг
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No
Име на производ:
MHD Дијамант Везови Крстот Бод
Применливи Простор:
Спална соба, дневна соба, канцеларија, хотел, декорации
Ткаенина Тип:
Платно
Diamond Материјал:
Смола
Дијамант форма - факултативна:
1-коло дијаманти; 2-квадрат дијаманти
Алатки:
Остри вежба месо тело, тврда пластика, tweezer, дијамант плоча
Пополни област:
Целосна

Избор на клиент