• Новак
Топла продажба нов Стил >>>> 11-12mm Вистински Природен Сребро Сива Слатководни Бисер Фунта Сребро Обетки

Топла продажба нов Стил >>>> 11-12mm Вистински Природен Сребро Сива Слатководни Бисер Фунта Сребро Обетки

DEN 448.00
DEN 575.04
-22 %
Во достапна форма

Пристапност


??????Уште еднаш, ви благодарам и се надевам дека ќе уживаат во шопинг со нас!Голем ден!?????.Сите бисер jewelries ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај. ве молиме e-mail за да ми каже . Висок квалитет, но по конкурентни цени. Стоката се обезбедени директно од фабриката. Примерок наредби & судење наредби се прифатени. Брза испорака време, за време на испорака.Комуницираат прв, а потоа го оценува , ние се реши во време . ОЕМ & ODM се прифатени.Ние, исто така може да се направи на пакување како на вашите барања.НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Предности :
1.
Услуга
Ако ви се примени предмети се задоволни. Различни дизајни се достапни. Ве молиме дај ми 5 Feedback,Ако добиете предмети се чувствува незадоволни или скршени.
Бидејќи на посебност на онлајн шопинг, тоа не е во можност да се види дека материјалот објект предизвикува многу непријатности, бара купувачи да имаат какво било сомневање за да комуницира со нас, прво пред оценување, ние ќе се реши поминува за вас во време ако имате било какви дополнителни проблеми, да ви даде среќен шопинг расположение.Обично ние употреба пластични хартиени кеси. Ве молиме не го прават негативни или неутрални повратни информации за мене.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бренд Име:
JINHONGBO
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
ААА
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на клиент