• Новак
Cocolockey Оригинални Очила 8E Чип за ХОНДА за АУДИ A6L Автомобил Копче Transponder Чип 10 Компјутери/многу

Cocolockey Оригинални Очила 8E Чип за ХОНДА за АУДИ A6L Автомобил Копче Transponder Чип 10 Компјутери/многу

DEN 2103.00
DEN 2390.40
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Купувачот мора да го прочитате превозот начин извештаи пред ставање на ред, тоа е многу важно !! За Производот : 1 : Пред да го направите исплата, ве молиме проверете дали вашиот клуч е сосема ист како нашиот производ се прикажани во слика, ако се уште не го потврди тоа ,ве молиме контактирајте со saler наскоро, ние ќе ви одговори за вас во рамките на 12hours. 2 : кога ќе го добиете производот,и сакате да ја замените вашата клуч за нова школка . Пред да го отворите ве молиме проверете школка јасно или видео на youtube
3 : производи во нашата продавница се сите без лого ,ве молиме да се провери и потврди можете да го прифатите тоа ,благодарение на Секое прашање за инсталирање на копче,ве молиме контактирајте со saler наскоро, ние би сакале да го реши вашиот проблем,ние ќе се потрудиме да го реши . За Превозот И Плаќање За Руските Купувачи : Ве Молиме Изберете : Aliexpress Saver Превозот Метод Или Aliexpress Стојат Превозот Метод , Најбрзиот Превозот Метод За Вашата Земја.
Ви благодариме за вашата нарачка . Имајте пријатен ден!

Главните карактеристики

Бренд Име:
cocolockey
Прилагодување:
Yes
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
transponder чип
Производителот Дел Број:
transponder чип
Материјал Тип:
ABS и Метал
Другиот Дел Број:
03
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Guangdong
ОДГОВАРА ЗА:
За SMART KEY ИЛИ TRANSPONDER ЧИП КОПЧЕ
Посебна Карактеристика:
СО ЗБОРОВИТЕ НА ЈАГЛЕРОД
квалитет:
оригиналниот
fuction:
ПРОГРАМА АВТОМОБИЛ КОПЧЕ
Материјал:
јаглерод
на одлуки за:
8E стакло чип
Акции:
повеќе од 500pcs
Состојба:
нови и најдобар квалитет
испорака:
во рок од 3 работни дена
боја:
Црна

Избор на клиент