• Новак
ZHINI Изјава Жените Женски Вратоврска Пеперутка Сомот Ткиво Ткаенина Кристал Кристал Цвет Лак Брошеви Јака Свадба Партија Подароци

ZHINI Изјава Жените Женски Вратоврска Пеперутка Сомот Ткиво Ткаенина Кристал Кристал Цвет Лак Брошеви Јака

DEN 226.00
DEN 434.88
-48 %
Во достапна форма

Пристапност


Внимание : Бидејќи на рачни мерења на локации, може да биде малку грешки
Како екранот е различен, различни прилагодувања за снимање светлина и други причини, може да доведе до производ, имаат малку поинаква боја со слика.
Дизајн : Изјава Жените Женски Вратоврска Пеперутка Сомот Ткиво Ткаенина Кристал Кристал Цвет Лак Брошеви Јака Свадба Партија Подароци

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
bowknot
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ZHINI
Број На Модел На:
жените накит
Материјал:
Ткаенини
Големина:
12.5*27cm
дизајн:
Кристал Кристал Цвет Лак Брошеви Јака Свадба Партија Подароци
жените накит:
Партија/свадбена/ангажман

Избор на клиент