• Новак
100PCS 1.0~10мм Тркалезна Форма Лабава CZ Камен Темно Сина Боја Циркони Синтетички Камен AAAAA Квалитет За Накит

100PCS 1.0~10мм Тркалезна Форма Лабава CZ Камен Темно Сина Боја Циркони Синтетички Камен AAAAA Квалитет За

DEN 301.00
DEN 335.04
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Објектот Дијаметар:
1.0mm 100pcs, 1.25mm 100pcs, 1.5mm 100pcs, 1.75mm 100pcs, 2.0mm 100pcs, 2.25mm 100pcs, 2.5mm 100pcs, 2.75mm 100pcs, 3.0mm 100pcs, 3.5mm 50pcs, 4.0mm 50pcs, 4.5mm 50pcs, 5.0mm 50pcs, 5.5mm 50pcs, 6.0mm 50pcs, 6.5mm 50pcs, 7.0mm 50pcs, 7.5mm 30pcs, 8.0mm 30pcs, 9.0mm 30pcs, 10.0mm 30pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
1mm
Објектот Тежина:
10g
Број На Модел На:
RS15
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
RUIXUNGEM
Материјал:
Кубен Циркони Скапоцен Камен
министерството за здравство е скала:
8.5
Во Продавница Големина:
0.7~20mm
MOQ:
1pc
Важат за:
накит,види,прстен,нараквици
ОЕМ:
За Сите Облик е ок

Избор на клиент