• Новак
Жените Bodycon Секси Тенок Мини Фустани Краток Елегантен Партија Фустани

Жените Bodycon Секси Тенок Мини Фустани Краток Елегантен Партија Фустани

DEN 279.00
DEN 362.40
-23 %
Во достапна форма

Пристапност


Жените Bodycon Секси Тенок Мини Фустани Краток Елегантен Партија Фустани
Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Памук Мешавина
Боја : Црна
Големина : Азија S/M/L/XL
Sleeve Стил : Без Ракави
Деколте : Околу Врат/Екипажот Вратот
Повод : Неврзан
Должина : Кратко Мини
Модел : Флорални
Сезона : Летни
Објектот Вклучува : 1 X Жени Секси Фустан
Големина Детали : 1 инч = 2.54 см
Големина-Биста-Половината-ДолжинаГолемина Препорачува
S82cm/32.28"-70cm/27.6"80см/31.50"-US2/UK4/EU32
M-86cm/33.86"72cm/28.35"81cm/31.89"US2-4/UK4-6/EU32-34 
L 90cm/35.43"74cm/29.13"82cm/32.28"US4-6/UK6-8/EU34-36
XL94cm/37.00"-76cm/29.92"83cm/32.68"-US6-8/UK8-10/EU36-38
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!
(Подолу НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големина е за вашиот референца САМО, ве молиме проверете ја големината детали внимателно да ја добиете вашата опремени големина пред купување, ви благодарам.)

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
ROPALIA
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Обвивка
Стил:
Гроздобер
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Резервоар
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
chiffon фустан
Шаблон Тип:
како што покажува

Избор на клиент