• Новак
LSZ фабрика директни 4CH двојна SD картичка следење домаќин 1080P 2 милиони пиксели поддржува WiFi, GPS оддалечена локација

LSZ фабрика директни 4CH двојна SD картичка следење домаќин 1080P 2 милиони пиксели поддржува WiFi, GPS оддалечена

DEN 6977.00
DEN 7344.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние сме многу добри возило следење производител во светот;
5. Глобалниот Мобилен DVR , Автобус / Камион/Такси камера, глобалната продажба на картите во прв план.Нашата фабрика има звук на истражување и развој, производство, продажба, технологија, по-продажбата на тимот;
3.
Индустриски чип дизајн, ниска потрошувачка на енергија, висока и ниска температура отпор, добра стабилност;
1), за поддршка на 4 аудио влез, 4 начин видео влезот на видео;
2), со користење на Х. Нашата фабрика е 12 години;
2.Ние ќе биде прв да се справи со производи и истражувањето и развојот на науката и технологијата;
4.

Главните карактеристики

Изгради-во HDD:
Никој
Видео Влезен Интерфејс:
VGA
Резолуција На Видео:
1080P
Комуникациски Интерфејс:
RS485
e-Облак(P2P):
No
HDD Капацитет:
Никој
Аудио Излез:
1CH РКА
Хард диск од Тип Интерфејс:
USB
Мрежен Интерфејс:
WIFI
Технологија:
AHD
Број На Модел На:
LSZ-A5804DG-F-2
IP Режим:
Статичка IP адреса
Видео Стандард:
ПАЛ
Поддржани Оперативни Системи:
Microsoft Windows 7
Алармот Акција:
Локалните Алармот
Видео излез:
1CH VGA 1280 X 1024 60Hz
Поддржани Мобилни Системи:
Андроид
Бренд Име:
LSZ
Тип На Бекап:
SD
DVR Напојување:
DC12V
Формат На Компресија:
H. 264
Аудио влез:
Канал 4
Двонасочна Аудио:
No
Advantage1:
фабрика директни
Advantage2:
MDVR Engilsh/руски/Други Јазици
Advantage3:
техничка поддршка

Избор на клиент