• Новак
Прашина Порта на Рутерот Табела Ограда 50mm, Рутер Accesories Дрво

Прашина Порта на Рутерот Табела Ограда 50mm, Рутер Accesories Дрво

DEN 710.00
DEN 1392.96
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Ако Сте Подготвени Да ги Користат Изразат Испорака, Ќе мора да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. Кина Пост Воздух Mail Може да Достигне Повеќето Земји, Што е Потребно за 20 Days Да Пристигнат. Руски Клиенти Мора Да Оставете Ни Го Вашето Име И Презиме. E-пакет е Само За НАС Клиенти, Што е Потребно За 12 Days Да Пристигнат . Ви благодариме!! )
2).
Царинење :
Ние Ќе Пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Затоа што секоја земја има различни товар, па ако сакате користете Експрес испорака ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди точни товар за вас.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Прашина порта на Рутерот Табела Ограда
Направени од високо сила ABC материјал кастинг. Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
/
Бренд Име:
ELECALL
Тип:
Комбинација
Пакет:
Кутија
DIY Материјали:
Дрво
Примена:
Дрво Алатка За Работа

Избор на клиент